Vykoupíme
jakoukoliv
nemovitost

dům, byt, chatu, chalupu, garáž,
a další bez provizí a za hotové.

Reference

Paní E. S., rodinný dům

– výkup, rozdělní na jednotky, pomoc majitelce podílu

Společnost Realitní projekty vyřešila ke spokojenosti všech zúčastněných naše letité problémy spojené se spoluvlastnictvím rodinného domu. Příbuzní jsou spokojeni s tím, že prodali svůj spoluvlastnický podíl a já mohu žít ve stále stejném domě jako vlastník oddělené jednotky a užívat si svých květin na své části zahrady. Děkuji za lidský přístup, profesionalitu a rychlé vyřešení.

S příbuznými jsem spoluvlastnila náš dům, ale nebyli jsme schopni dohodnout se na vypořádání. Společnost Realitní projekty nám pomohla situaci vyřešit. Vykoupila podíl od příbuzných a rozdělila dům na 2 bytové jednotky, kde jednu vlastním. Díky tomu tak bydlím dále ve svém a bez obav o budoucnost. Společně s novými vlastníky, kteří si druhou jednotku koupili, sdílíme zahradu, kde tak mohu dále pěstovat svoje květiny, které mám tak ráda. Oceňuji empatii, lidský přístup a profesionalitu s jakou ve společnosti Realitní projekty pracují. Dokázali vymyslet a zařídit řešení ke spokojenosti všech zúčastněných. Navíc mi pomohli zdarma vyřešit spoluvlastnictví další nemovitosti a to zcela zdarma. Za 7 měsíců jsme my pomohli vyřešit letité problémy Moc se mi ulevilo. Ještě jednou děkuji.


Rodina H., chalupa

– vyřešení exekuce, odkup, rekonstrukce a prodej

Chalupu v ve spoluvlastnictví příbuzných ohrožovala exekuce jedno z příbuzných. Společnost Realitní projekty exekuci vyplatila a zachránila nemovitost před zabavením. Přijali jsme skvělou nabídku společnosti a prodali zbývající podíl, kdy jsme peníze dostali okamžitě. Během 2 měsíců jsme místo dluhů měli peníze na účtu. Chalupa byla vkusně zrekonstruována a nyní má už nové spokojené majitele.

Vlastnili jsme chatu k rekreaci, kam jsme jezdili vlastně už jen uklízet. Neměli jsme časové možnosti jezdit si tam odpočinout a problémy s exekucí komplikovali užívání domu. Reagovali jsme na dopis společnosti Realitní projekty. Nemovitost nám obratem nacenili, Cena nám vyhovovala a dohodli jsme se na prodeji s tím, že předtím ještě vyřešili exekuci, které zde hrozila. Veškerou agendu profesionálně a rychle zařídili. Společnost pak chalupu opravila. Byli jsme se na výsledek rekonstrukce podívat a byli moc mile překvapeni. Chalupě rekonstrukce vdechla nový život. Stalo se z ní útulné místo, které nyní dělá radost novým majitelům, kteří ji od společnosti koupili.